Beheerliggaam

Hoof

Chris Henning

hoof@wouwtjies.co.za

Voorsitter

Nico van Diemen
082 8011 751
nvdiemen@law.co.za

Ondervoorsitter

Greta Kok

engelbrechtm@law.co.za

Johan van der Walt

Tesourier

jvanderwalt@deloitte.co.za

Hanlie Geertsema

Sekretaresse, Kultuur en Kurrikulum

geertsema@wouwtjies.co.za

Nell-Mari Pretorius

Naskool en Kurrikulum

nellmari@wouwtjies.co.za

Marica Botha

Bemarking/Projekte/Klere

bemarking@wouwtjies.co.za

Gerhard Engelbrecht

Sport en Leerderaangeleenthede

gerhard@wouwtjies.co.za

Jac Marais

Regsaangeleenthede

jac.marais@adamsadams.com

Benno Deysel

Pre-primêr, IT en Snoepie

benno.deysel@gmail.com

Carien Vorster

Gemeenskapsbetrekkinge

carien.vorster@gmail.com