Beheerliggaam 2015

Hoof

Henning, Chris – Portefeulje: Hoof – Strategies
Tel: 012 460 3024 (w) Faks: 012 346 4847 (w)
E-pos: hoof@wouwtjies.co.za

Voorsitter

Naudé, Francois – Portefeulje: Herwinning/IT
Tel: 012 344 3663 (h) Faks: 086 685 8487
Sel: 083 419 5551 E-pos: francoisn@mweb.co.za

Ondervoorsitter

Gerhard Dreyer – Portefeulje: Kultuur

Botha, Marica – Portefeulje: Bemarking/Projekte/Klere Tel: 012 460 3024 (w) Faks: 012 346 4847 Sel: 082 926 3975/082 699 7601 E-pos: bemarking@wouwtjies.co.za

Hanlie Geertsema – Portefeulje: Sekretaresse en Akademie
Tel: 012 460 3024

Burger, Francois – Portefeulje: Tesourier
Sel: 082 883 5532
E-pos: fburger@deloitte.co.za

Van Rooyen, Kobie – Portefeulje: Pre-primêr
E-pos: kobie@wouwtjies.co.za
Sel: 082 895 1423
E-pos: kvanrooyen@mweb.co.za
Faks: 012 346 4847

Kotzé, Anita – Portefeulje: Uitreik
Sel: 082 568 7386
E-pos: anita.kotze@bayer.com

Greta Kok – Portefeulje: Regsverteenwoordiger

Engelbrecht, Gerhard – Portefeulje: Sport
Sel: 082 304 1554
E-pos: gerhard@wouwtjies.co.za

Van Diemen, Nico – Portefeulje: IT
Sel: 082 8011 751
E-pos: nvdiemen@law.co.za